Брекет система

Тільки інноваційні прогресивні технології та професіоналізм, перевірений часом.
Брекетна система в ортодонтії буває 2 видів: металева, керамічна; за типом конструкції: лігатурна та безлігатурна.

Брекет-системи в ортодонтії:

Металева (лігатурна)
Металева (безлігатурна)
Керамічна (лігатурна)
Керамічна (безлігатурна)

Лікування в ортодонтії за допомогою
брекет системи

Ортодонтичне лікування – це спосіб випрямлення або переміщення зубів, з метою покращення зовнішнього вигляду зубів та їх роботи. Найбільш поширеним типом ортодонтичного лікування є встановлення брекет-систем.

Правильний прикус – це не лише естетика, а й запобігання розвитку різних захворювань зубів, щелеп та інших систем організму. Адже з будь-якою ортодонтичною патологією пов’язані серйозніші проблеми. На жаль, з віком патологія прикусу посилюється, і в майбутньому може знадобитися дорожче лікування протягом тривалого часу, а в деяких випадках і хірургічне втручання.

Встановивши брекет систему у Запоріжжі, ви зможете вирішити проблему! Завдяки новим ортодонтичним способам лікування можна повністю виправити неправильний прикус і назавжди забути про проблеми. Запишіться на прийом до Smart Clinic вже сьогодні!

Брекет система в ортодонтии

Коли варто звернутися до ортодонту?

Перший раз привести дитину на консультацію до лікаря-ортодонту рекомендується у віці 6-7 років.
Саме в цей період у дітей відбувається зміна молочних зубів постійними, тому огляд лікаря допоможе вчасно звернути увагу на патології, що розвиваються.

Після огляду лікар-ортадонт розповість вам, як часто потрібно приходити на консультації, залежно від ситуації. І надалі відвідування лікаря буде обов’язковим до завершення зростання всіх постійних зубів, тобто до 13-14 років.

Коли потрібно встановлювати брекети?

Типи брекет систем:

Брекет-системи виготовляють із різних матеріалів.
Кожен із них має свої особливості, а виготовлені з них брекети – різну вартість.
У стоматології Smart Clinic працюють виключно з металевими та керамічними конструкціями.

Металеві брекети

Найпоширеніші та найнадійніші. Вони добре тримаються на зубах пацієнта, легко чистяться, зручні, тому що мають невелику товщину. Основний недолік цих брекетів – їх низькі естетичні властивості.

Керамічні брекети

Порівняно з металевими, вони менш помітні і є доступною альтернативою металевим скобам. Однак треба розуміти, що ці дужки менш міцні, вимагають ретельної гігієни, мають велику вартість.

За типом конструкції:

Безлігатурні

Більшість пацієнтів та лікарів віддають перевагу виправленню дефектів прикусу безлігатурної брекет-системи. Метод дії подібної системи полягає у відсутності елементів кріплення завдяки унікальній будові брекету. Дуга в пазах фіксується лікарем за допомогою зручних замочків. Самолігуючі брекети сприяють швидшому виправленню ортодонтичних проблем, тому особливо подобається стоматологам-ортодонтам.

Лігатурні

Лігатурна брекетна система працює за принципом утримання дуги в конструкції за допомогою металевих елементів або силіконових гумок. У свою чергу, вони контролюють ступінь натягу дуги, цим впливають на швидкість вирівнювання зубів. Згодом лігатури розтягуються або рвуться і втрачають натяг. Тому пацієнту необхідно регулярно відвідувати ортодонт.

Чому варто скористатися послугами нашої клініки?

Якщо ви давно хочете виправити прикус та покращити естетику зубного ряду, то поставити брекети у нашій клініці у Запоріжжі стане ідеальним вирішенням одразу кількох ортодонтичних проблем.

Серед переваг встановлення брекетів у нашій стоматології можна виділити:

Лікарі-ортодонти у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Євген Сергійович

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи – 10 років.

Бєлік Тетяна Григорівна

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи – 10 років.

Записатися на прийом
Ціни на брекет-системи

Вартість ортодотницького лікування залежить від матеріалу брекет-системи та її виробника, послуг з встановлення та подальшого коригування брекетів у стоматологічній клініці та тривалості лікування гарантуємо, що ви будете приємно здивовані оптимальним співвідношенням ціни та якості, які вам будуть надані.

Фотогалерея