Дитяча ортодонтія

Замислюєтеся про те, що вашій дитині колись знадобиться ортодонтичне лікування?
Ви прийшли у потрібне місце. Дитяча ортодонтія може бути дуже важливою частиною догляду за ротовою порожниною вашої дитини.

Дитяча ортодонтія:
Брекет-система
Апарат Хайракс
Апарат Хаас

Дитяча ортодонтія у Запоріжжі

Мета ортодонтичного лікування – створити здоровий, функціональний «прикус», який є частиною вирівнювання зубів та частиною положення щелеп. Коли щелепи та зуби розташовані правильно, вони можуть функціонувати так, як задумано природою.

Це сприяє здоров’ю порожнини рота та загальному фізичному здоров’ю. А те, що дитяча ортодонтія також забезпечує привабливу посмішку, є додатковим бонусом. Невиліковані ортодонтичні проблеми можуть посилюватися та ускладнюватись у міру дорослішання дитини.

Невиліковані проблеми навіть молочних зубів можуть призвести до карієсу, захворювань ясен, руйнування передніх зубів та втрати кісткової тканини, яка утримує зуби на місці. Тому дитяча ортодонтія – це ключ до здоров’я дитини.

Записатися до дитячого ортодонта у стоматології Smart Clinic можна за номером телефону +38 (073) 120 89 98 або через форму запису на сайті!

Детская ортодонтия в Запорожье

У якому віці треба показати дитині ортодонту?

Немає одного «правильного» хронологічного віку для ортодонтичного лікування. В ідеалі діти повинні проходити ортодонтичне обстеження не пізніше 7 років. Але існує ідеальний час для початку лікування для кожної людини, яка її потребує.

Терміни визначаються типом проблеми, що є у дитини чи може розвиватися, і навіть стадією розвитку зубів дитини. Деяким пацієнтам може знадобитися тільки переміщення зубів або брекети, тоді як іншим може знадобитися допомога в управлінні зростанням щелеп або виправленні звички смоктати палець або аномального ковтання, що може змінити форму кістки.

Покладіться на свого ортодонта, який порадить вам ідеальний час та систему для лікування вашої дитини.

Які проблеми вирішує дитяча ортодонтія?

Запобігає естетичним проблемам

Допоможе вашій дитині правильно кусати та жувати

Сприятиме чіткої мови

Запобігає розвитку захворювань зубів, ясен та скронево-нижньощелепних суглобів

Запобігає деформації опорно-рухового апарату

Приводить зуби, губи та обличчя у відповідність до пропорцій

На жаль, зуби вашої дитини не випрямлятимуться в міру її зростання. Простір, доступний для постійних передніх зубів, не збільшується зі зростанням людини.

Більшість людей після появи постійних (12-річних) молярів вільного місця для передніх зубів стає ще менше. Але якою б не була причина захворювання, дитяча ортодонтія сьогодні здатна впоратися із цією проблемою.

Лікарі-ортодонти у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Євген Сергійович

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи – 10 років.

Бєлік Тетяна Григорівна

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи – 10 років.

Записатися на прийом
Фотогалерея