Домашнє відбілювання зубів

Записуйтесь на домашнє відбілювання зубів у Smart Clinic прямо зараз, і незабаром ваші зубки будуть виблискувати!

Домашнє відбілювання зубів у Запоріжжі

Професійні набори для відбілювання зубів у домашніх умовах – це набори, придбані у стоматолога, які містять високу концентрацію перекису водню або перекису карбаміду.

Такі набори – це не те, що можна взяти у будь-якому магазині. Для правильного розподілу розчину, що відбілює, необхідно виготовити індивідуальні елайнери (стоматологічні капи, що підганяються по контуру зубів). Без них більша частина розчину може бути витрачена або потрапить на пошкоджені ділянки порожнини рота. Професійні набори для домашнього відбілювання досить прості у використанні та дають виняткові результати вже через один-два тижні застосування.

Домашнее отбеливание зубов в Запорожье

Як відбувається домашнє відбілювання зубів у Smart Clinic?

Існує кілька етапів отримання та використання набору для відбілювання зубів у домашніх умовах:

Спочатку знімаються відбитки верхніх та нижніх зубів за допомогою нетоксичної стоматологічної шпаклівки. Вони будуть відправлені до лабораторії для виготовлення кап. Ця частина процесу займає від одного до двох тижнів.

В цей час початковий відтінок ваших зубів буде записаний у стоматологічній карті для порівняння після закінчення відбілювання.

Коли капи будуть готові, буде призначено консультацію, щоб показати вам, як правильно дозувати та наносити розчин, а також інші інструкції, необхідні для отримання оптимальних результатів.

Перед початком процедури в домашніх умовах вам потрібно буде почистити зуби, скористатися зубною ниткою та повністю прополоскати рот.

Сама процедура зазвичай проводиться по годині щодня протягом двох тижнів, певні розчини можна носити проти ночі. Вам потрібно буде утриматися від їжі, пиття та куріння під час носіння кап і продовжувати робити те саме протягом 30 хвилин після.

Після двох тижнів лікування призначається повторний прийом, щоб простежити за результатами та подивитися, як вони співвідносяться з вашим еталонним відтінком.

При необхідності можна використовувати додатковий розчин для вибілювання.

Показання та протипоказання

Показання до відбілювання зубів:

Але, відбілювання зубів – не найкращий вибір для вас, якщо:

Переваги домашнього відбілювання

Професійне відбілювання зубів вдома дозволяє отримати надійні результати, які не зашкодять вашій посмішці і не розкажуть усьому світу про те, що ви пройшли курс лікування. Ви можете відбілювати зуби за своїм графіком, у своєму темпі, і ви можете бути впевнені, що результати будуть вражаючими і не здаватимуться неприродними. Крім того, професійні процедури, що проводяться вдома, зазвичай коштують набагато дешевше, ніж у кабінеті, а це означає, що ви зможете заощадити, насолоджуючись усіма цими перевагами. Ми називаємо це безпрограшним варіантом!

Домашнє чи офісне відбілювання: що краще?

Домашні відбілювачі прості у використанні та відносно дешеві. Але якщо ваші зуби або ясна чутливі, то індивідуально виготовлені ванни, які ви отримаєте в стоматологічному кабінеті, допоможуть вам уникнути роздратування.

Професійні розчини, які використовуються нашими стоматологами, зазвичай сильніші, ніж ті, що продаються без рецепта, тому ваші зуби можуть вибілити швидше. Вони також можуть гарантувати, що чутливі ясна не дратуватиметься ще більше.

Відбілюючі засоби діють лише на міцну зовнішню поверхню зубів – емаль. Якщо ви занадто сильно відбілюєте зуби, ви можете зробити свої природні зуби білішими, ніж сусідні коронки або композитні пломби. Занадто часто використання відбілювачів, особливо в поєднанні з зубною пастою, що відбілює, може навіть зробити зуби трохи сірими.

Тому найкращим варіантом стане комплексне відбілювання: коли ви з лікарем підберете баланс між офісним та домашнім відбілюванням.

Записуйтесь на консультацію в Smart Clinic прямо зараз, і незабаром ваші зубки будуть виблискувати!

Стоматолог-естетист у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлія В'ячеславівна

Стоматолог-естетист

Стаж роботи – 9 років.

Записатися на прийом
Фотогалерея