Стоматолог-хірург у Запоріжжі

Видалення зуба та зуба мудрості. Лікар-хірург у Запоріжжі виконує видалення зубів будь-якої складності,
а також займається проблемами відновлення їхньої функціональності.

Хірургічні послуги:
Видалення зубів
Гемісекція зубів
Видалення зуба мудрості
Видалення зубної кісти
Гемісекція зубів
Імплантація зубів

Хірургічне лікування зубів у Запоріжжі

Видалення зуба – крайній захід, хірурги намагаються відновити кісткові тканини, якщо на це є можливість. Хірург у Запоріжжі – лікар займається рішенням естетичними операціями, комплексами зі збереження зубів та лікування запалень зуба.

У зубну хірургію можна віднести широкий спектр оперативних втручань у ротову порожнину.

  1. пародонтологічні операції;
  2. видалення зубів;
  3. видалення пухлин та новоутворень;
  4. реконструкція кісткової тканини та ін.

Якщо відновити цілісність зуба неможливо, виконується часткове чи повне видалення зуба. За своєчасного звернення до хірурга в Запоріжжі можна уникнути видалення! Запишіться на прийом до Smart Clinic вже зараз!

Стоматолог-хирург в Запорожье
показання до видалення зуба

Існують ситуації, коли зберегти зуб неможливо. Видалення не уникнути, якщо:

Після видалення зуба пацієнту необхідно пройти консультацію у стоматолога-ортопеда для подальшого протезування або імлпантації втраченого зуба.

Лікар-хірург у Smart Clinic
Стоматолог-хирург в Запорожье
Семенов Денис Михайлович

Стоматолог-хірург

Стаж роботи – 9 років.

Записатися на прийом
Часті питання (F.A.Q.)

Так, за умови раннього звернення до фахівця. При лікуванні зуба використовуються методи, що щадять, які дозволяють лікувати кісту без видалення зуба (у тому числі і зуба мудрості). Терапевтичне лікування ефективне на ранніх стадіях розвитку освіти, коли розмір кісти не перевищує 8 мм.

Завдяки сучасним методикам у Smart Clinic та використанню ефективних та седативних препаратів пацієнти не відчувають болю. У деяких випадках індивідуально можна розглядати варіант видалення зубів мудрості під загальним наркозом.

При виборі виду відновлення зубів краще прислухатися безпосередньо до хірурга-стоматолога та стоматолога-ортопеда. Обидві ці процедури терпимі, адже хірургічний етап встановлення імплантатів проводиться під анестезією. Протезування часто потребує уколу «заморозки» з низки причин. Імплантат приживається близько місяця, після чого на нього встановлюють протез – так зазвичай роблять відновлення одиночних дефектів. Але ще є імплантація з негайним навантаженням – коли протези фіксуються на імплантатах відразу або через 3-7 днів після хірургічного етапу. Класичне протезування проводиться протягом місяця – це максимум, в середньому установка протезів займає близько 2-3 тижнів. Але за умови, що не потрібно попередньо лікувати або видаляти зуби, що збереглися.

Щоб дізнатися, чи показано вам видалення зубів мудрості, перш за все необхідно звернутися до фахівця. На зубі з’являються бактерії, як наслідок – карієс. Це початок процесу, який може погано закінчитися для сусідів такого зуба мудрості. Пізніше можуть виникнути ускладнення – запалення щелепних тканин навколо такого зуба, розвинутися кіста, викривлення і навіть зрощення коріння.

Зуби мудрості у 78% випадків прорізуються дуже болісно, викликаючи запалення ясен, виникнення пухлин та всілякі дефекти прикусу. При видаленні зубів прикус часто не змінюється, але після видалення необхідне спостереження у спеціаліста ще деякий час.

При хорошому розкладі ситуації, а саме наявність безперешкодних ознак видалення, є можливість екстракції відразу 4 зубів. На прийомі лікар за індивідуальними особливостями пацієнта сам визначає оптимальну кількість видалення.

Фотогалерея