Курс відбілювання зубів

Відбілювання зубів – найкращий і недорогий засіб з естетичного покращення стану вашої усмішки!

Курс відбілювання зубів у Запоріжжі

Відбілювання зубів – це мінімально інвазивна та відносно недорога процедура, що робить її однією з найпопулярніших процедур естетичної стоматології. Якщо вам справді потрібен вау-ефект, то курс відбілювання зубів підійде саме вам.

Простіше кажучи, це найкраща процедура для отримання найяскравішої та найбілішої посмішки з використанням всього двох технік відбілювання зубів. Завдяки курсу відбілювання ефект від процедури буде триматися набагато довше за належного догляду! Якісний результат можливий лише при зверненні до кваліфікованих спеціалістів! Звертайтесь у Smart Clinic у Запоріжжі!

Курс отбеливания зубов

Види відбілювання зубів

Курс відбілювання зубів у Запоріжжі включає два види відбілювання:

Офісне

Професійне відбілювання проводиться у стоматологічному кабінеті. Кабінетні відбілювачі набагато сильніші за дві інші альтернативи, оскільки в їх розчині міститься більше перекису. Вони можуть змінити колір ваших зубів швидше, ніж домашні методи.

Відбілювання в кабінеті займає близько години. Щоб захистити ротову порожнину від впливу перекису, тканини ясен покривають тонким листом гуми або захисним гелем. Іноді у поєднанні з перекисом використовується світло чи лазер. Професійне відбілювання проводиться у стоматологічному кабінеті. Кабінетні відбілювачі набагато сильніші, ніж два інших варіанти, оскільки в їх розчині більше перекису. Вони можуть змінити колір ваших зубів швидше, ніж домашні методи.

Домашнє

Такі набори – це не те, що можна взяти у будь-якому магазині. Для правильного розподілу розчину, що відбілює, необхідно виготовити індивідуальні елайнери (стоматологічні капи, що підганяються по контуру зубів). Без них більша частина розчину може бути витрачена або потрапить на пошкоджені ділянки порожнини рота. Професійні набори для домашнього відбілювання досить прості у використанні та дають виняткові результати вже через один-два тижні застосування.

Переваги комплексного відбілювання зубів

Як проводитися процедура комплексного відбілювання зубів?
Крок 1

Під час першого візиту стоматолог знімає детальні зліпки зубів та ясен. На основі цих зліпків виготовляються індивідуальні капи з резервуарами гелю, що відбілює. Мета полягає в тому, щоб зберегти відбілюючий гель герметичним всередині, запобігаючи тим самим подразнення ясен і змішування слини з гелем.

Крок 2

Ви повертаєтеся до кабінету стоматолога для "кондиціонуючого візиту". Мета тут – не відбілити зуби, а зробити їх більш проникними для кисню. Спочатку зовнішні поверхні зубів поліруються пемзою. Потім на зуби наноситься два шари десенсибілізуючого засобу, що кондиціонує. Виготовлені на індивідуальне замовлення відбілюючі капи заповнюються гелем з перекисом водню і притискаються до зубів. Оскільки капи призначені для захисту ясен, використання ретракторів та гумових пломб необов'язкове, хоч і рекомендується для пацієнтів з дуже чутливими яснами. Капи залишаються дома протягом 20 хвилин. Гель забирається з кап і видаляється із зубів. У капи заливають новий гель і встановлюються знову на 20 хвилин і потім знімаються. На зуби знову наноситься два шари герметика.

Крок 3

Ви вирушаєте додому з набором, що містить ваші капи, достатню кількість гелю для використання на ніч протягом 14 ночей поспіль та герметик для зубів. Ціль полягає в тому, щоб відбілити зуби і зробити їх більш проникними для кисню.

Крок 4

Заключна частина проходитиме у клініці з використанням відбілюючих капп та спеціальної відбілюючої лампи. Цей останній етап лікування дуже важливий, тому що він допомагає ще більше підвищити ефективність відбілювання, забезпечуючи тривалий результат.

Крок 5

Для підтримки максимальної білизни ви продовжуєте використовувати капи для глибокого відбілювання на ніч один-три місяці.

Плюси та мінуси відбілювання зубів

Плюси:
Минусы:

Комплексне відбілювання зубів – це реальна можливість зберегти ефект від вибілювання на довгий час. Ви з лікарем зможете зберегти баланс між офісним та домашнім відбілюванням і незабаром ваші зубки будуть сяяти!

Стоматолог-естетист у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлія В'ячеславівна

Стоматолог-естетист

Стаж роботи – 9 років

Записатися на прийом
Фотогалерея