Лікування коріння зуба в Запоріжжі

Стоматолог-ендодонт займається лікуванням коріння зуба у Запоріжжі.
При появі зубного болю обов’язково запишіться на прийом до лікаря!

Інноваційне лікування коріння зуба у Запоріжжі

Періодичний і не яскраво виражений біль у зубах може свідчити про проблему, пов’язану з ендодонтичним напрямком. Найчастіше пацієнти відкладають візит до стоматолога, тим самим роблячи гірше. Неприємні відчуття можуть посилюватися – це свідчить, що процес руйнування зуба розпочався і відбулося запалення нерва. У такому разі пацієнту терміново необхідно провести лікування коріння зуба в Запоріжжі.

Лікар-ендодонт проведе діагностичне обстеження та поставить попередній діагноз. Далі займеться вашим лікуванням у стоматологічній клініці Smart Clinic.

Лечение корней зуба в Запорожье
Причини розвитку захворювання коріння

Несвоєчасне звернення до стоматолога – один із факторів виникнення запалення зубного кореня. Запущений карієс основна проблема, яка сприяє руйнуванню емалі та проникненню бактерій у дентин, потім утворюється пульпа зуба.

Ендодонтична терапія або лікування зубного коріння передбачає видалення зубних бактерій і уражених тканин. Такими діями ми перешкоджаємо подальшому розповсюдженню інфекції.

Показання до ендодонтичного лікування:
Як відбувається лікування зубних каналів?
Анестезія каналів

Інноваційні методи лікування дозволять провести процедуру максимально безболісно. Пацієнти не відчують різницю між лікуванням кореня та пломбуванням зуба.

Забезпечення доступу до коріння

Відбувається препарування каріозної порожнини, і далі розтин порожнини зуба. При необхідності проводиться розпломбування каналів.

Лікування кореневих каналів

Процес включає медикаментозну та механічну обробку зуба, і за допомогою спеціальних інструментів лікар проводить видалення бактерії та інфікованої частини пульпи.

Пломбування каналів

Пломбування відбувається відразу після відчищення каналу. Іноді ставлять і тимчасову пломбу, і потім постійну.

Відновлення коронки зуба

Після завершення пломбування лікар може порадити поставити коронку або пломбу для підвищення функціональності та міцності зуба.

Врач-эндодонт в Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Дерезенко Пилип Миколайович

Стоматолог-ендодонт

Стаж роботи – 6 років.

Записатися на прийом
Часті питання (F.A.Q.)

Зазвичай зовнішні шари зуба захищають пульпу від інфекції та бактерій. Однак, якщо цей бар’єр порушено будь-яким чином, він може дозволити бактеріям проскочити через нього та інфікувати пульпу, що призведе до запалення. Цей бар’єр може бути порушений у результаті тріщини зуба, захворювання ясен, абсцесу тощо. До інших причин запалення пульпи належать: травма чи пошкодження зуба? скрегіт зубами або стискання зубів.

Типовим варіантом хірургічного втручання є повне видалення зуба (або зубів), але може бути і коронектомія, при якій видаляється коронка зуба, але корені залишаються на місці. Коронектомія часто рекомендується, коли коріння зуба розташоване близько до важливих нервів, щоб уникнути їх пошкодження.

– Інтенсивний біль.
– Спонтанний біль.
– Чутливість до холоду, що триває понад 30 секунд.
– Чутливість до тепла.
– Біль при постукуванні по зубі.
– Пухлина навколо зуба та ясен.
– Підвищена температура.
– Неприємний запах із рота.

– Набряклі або опухлі ясна.
– Яскраво-червоні, похмуро-червоні чи пурпурові ясна.
– Десни легко кровоточать.
– Рожевий відтінок зубної щітки після чищення.
– Відхаркування крові при чищенні зубів або використанні зубної нитки.
– Неприємний запах із рота.
– Гній між зубами та яснами.

Легкий біль після пломбування каріозної порожнини є результатом зміни тиску. Після пломбування частина зуба, відірвана бактеріями, замінюється твердою пломбою.

Це змінює рух повітря та слини по зубу. Крім того, після пломбування може збільшитися тиск на ясна та кореневий нерв.

Болючість щелепи після пломбування повинна прийти в норму максимум через кілька тижнів.

Фотогалерея