металокераміка

Одні пацієнти люблять інновації в стоматології, інші віддають перевагу незмінній класиці, до якої належать металокерамічні зубні коронки.
Металокераміка – це найбільш вдалий компроміс між міцністю, естетикою та вартістю при протезуванні зубів.

Види металокерамічних коронок:
Сплави на основі нікелю
Титановий метал
Чисте золото
Кобальтохромовий метал

Установка металокерамічної коронки у Запоріжжі

Для підготовки до встановлення металокераміки вам знадобиться два візити до стоматолога-ортопеда.

Перше відвідування
Під час першого відвідування зуб, на який встановлюватиметься коронка, оглядається та готується. Робляться рентгенівські знімки зуба та кістки навколо нього. Зуб, на який встановлюватиметься металокераміка, буде обточений зверху та з боків. Це звільнить місце для коронки.
Після відновлення форми зуба робляться відбитки зуба і зубів, розташованих вище і нижче зуба, на який встановлюється коронка. Це робиться, щоб переконатися, що коронка не вплине на ваш прикус.
Відбитки вирушають у зуботехнічну лабораторію. У лабораторії виготовляють коронки та зазвичай повертають їх у стоматологічний кабінет через два-три тижні. На цей час вам зроблять коронку.

Друге відвідування
Під час другого відвідування зуб встановлюється постійна коронка. Іноді використовують місцевий анестетик, щоб знеболити зуб, і нова коронка закріплюється на постійному місці.

У стоматології Smart Clinic Вам нададуть сучасне лікування! Чекаємо Вас!

Плюси та мінуси металокераміки

Переваги:
Естетична привабливість

Коронки забезпечують вам гарну природну посмішку

Довговічність

Металокераїка має високий рівень успіху, і при правильному чищенні зубів та використанні зубної нитки вони можуть прослужити багато років.

Найкраще прилягання

Металева конструкція забезпечує краще прилягання, ніж цільно фарфорові коронки.

Розумна ціна

Зазвичай металокерамічні коронки коштують дешевше, ніж цільні фарфорові.

Недоліки:
Эстетическая функция

Поряд із міцністю та довговічністю, наявність металевого компонента є причиною появи темної лінії, яка зазвичай з'являється в області прилягання коронки до зуба. У разі відновлення передніх зубів, це може стати справжньою проблемою. Більше того, якщо у вас є рецесія ясен, темна лінія металу може стати помітнішою. Більш привабливими і сучасними вважатися коронки з безметалевої кераміки.

Потрібне додаткове обточування зуба

Для встановлення металокераміки стоматолог має видалити значний шар зуба. Однак це не завжди проблема. Проконсультуйтеся зі своїм стоматологом, щоб вибрати відповідний для вас тип реставрації.

Показання та протипоказання

Протезування металокерамічних коронок показано в наступних випадках:

Незважаючи на комплекс позитивних властивостей та якостей, застосування металокераміки та його протезування мають ряд протипоказань:

Види металокерамічних коронок

Дешеві та не вимагають складної обробки. Але цей матеріал іноді викликають алергію. І, як правило, частіше у жінок, ніж у чоловіків.

Один із найміцніших і довговічніших. Такі коронки коштуватимуть дорожче, адже титан вважається одним із найкращих сплавів у медицині, але якість коронок буде вищою. Однак, є нюанси-титан також може викликати алергію.

Відомий як гіпоалергенний матеріал. Але для зміцнення золота в коронках часто використовують паладій, а він може викликати алергію.

Має невисоку ціну, але при цьому відмінну міцність та біосумісність. І, як правило, алергія на кобальт зустрічається не так часто, як інші сплави. З нюансів-кобальтові коронки можуть окислятися і на межі ясен давати синюшний відтінок.

Лікарі-ортопеди в Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлія В'ячеславівна

Стоматолог-ортопед

Стаж роботи – 9 років

Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Дерезенко Пилип Миколайович

Стоматолог-ортопед

Стаж роботи – 6 років

Записатися на прийом
Фотогалерея