Офісне відбілювання зубів

Офісне відбілювання зубів: передовий метод для багатьох неінвазивних стоматологічних процедур.
Безпечні та надійні результати завдяки кваліфікованим фахівцям.

Офісне відбілювання у Smart Clinic Запоріжжя

Ви розглядаєте відбілювання зубів, щоб оживити усмішку, заплямлену знебарвленням?

Офісне відбілювання зубів – найпопулярніша косметична стоматологічна процедура у світі. Даним терміном визначають кабінетне відбілювання чи професійне відбілювання зубів в умовах клініки.

На відміну від домашніх систем, що використовують відбілюючі агенти в малих дозах, офісне відбілювання здійснюється в умовах ретельного контролю, що забезпечує безпеку, контрольоване, безболісне використання щодо високої концентрації гелю, що відбілює – дає результати, які відразу видно.

Переваги:
Офисное отбеливание зубов

Техніка офісного відбілювання зубів

Хоча деталі можуть відрізнятися, дотримується досить стандартний порядок. Зазвичай ці кроки не завдають болю чи дискомфорту:

1. До рота вводиться щічний ретрактор, оголюючи всі зуби «естетичної зони» (зуби, які видно при посмішці)

2. Рідка гумова дамба або смола наноситься на тканину ясен для захисту від будь-якого подразнення, викликаного гелем, що відбілює.

3. Відбілюючий гель, що містить перекис водню, наноситься на зуби естетичної зони та тримається приблизно від 15 до 30 хвилин.

4. Деякі процедури відбілювання включають інтенсивне світло, яке фокусується на зубах і, як то кажуть, активує або посилює процес відбілювання.

5. Між нанесенням гелю зуби перевіряються, щоб дізнатися, наскільки добре вони вибілилися і чи потрібно наносити ще відбілювач.

6. Після останнього нанесення гелю щічні ретрактори видаляються, пацієнт ополіскується та вимірюється зміна відтінку відразу після лікування. Зуби можуть відбілити лише на два-три відтінки або на вісім (з 16). Почасти відбілюючий ефект відбувається через зневоднення під час процесу відбілювання, внаслідок чого зуби виглядають білішими від свого справжнього нового кольору. Цей колір проявиться за кілька днів.

7. Якщо задовільний рівень відбілювання не було досягнуто, ваш стоматолог може порекомендувати повторне відбілювання в офісі в майбутньому та/або режим використання відбілюючих ванн для дому.

Показання та протипоказання

Офісне відбілювання зубів призначається у таких випадках:

Заборонено проводити відбілювання у випадках:

Чому варто скористатися послугами нашої клініки?

Smart Clinic – клініка, в якій вам зможуть надати будь-яку допомогу в галузі стоматології на сучасному рівні. Більшість лікарів мають великий досвід та суттєвий стаж. Ми також пам’ятаємо про оновлення обладнання та використовуємо лише сучасні та якісні матеріали. При цьому наша клініка дотримується демократичних цін. Наші стоматологи узгодять з вами оптимальний план лікування та його терміни та розрахують вартість за прийнятною ціною.

Стоматолог-естетист у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлия Вячеславовна

Стоматолог-естетист

Стаж роботи – 9 років

Записатися на прийом
Ціна на офісне відбілювання у Запоріжжі

Вартість процедури залежить від методу відбілювання. Після огляду лікар дасть вам рекомендації за методикою та розповість про основні моменти відбілювання, а також назве точну вартість.

Ми гарантуємо результат роботи, який Вам сподобається!

Фотогалерея