Ортодонт у Запоріжжі

Бажаєте мати гарну посмішку? Ортодонт у Запоріжжі допоможе у цьому!
Діагностика та лікування аномалій будови зубощелепної системи. Ми вирішуємо ортодонтичні ситуації будь-якої складності!

Ортодонтія - виправлення прикусу в Запоріжжі

Аномалії прикусу – це лише естетична проблема. Подібна патологія може призвести до проблем скупченості зубів та їх неправильного розташування, в результаті може викликати карієс та спровокувати хвороби ясен.

Проблеми порушення роботи суглоба можуть виникнути через те, що зуби нерівномірно завантажені при жуванні або рухах щелепи. Відтягування моменту лікування може призвести до дисфункції суглоба та викликати болючі відчуття. Слід терміново звернутися до лікаря!

Ортодонт у Запоріжжі зможе вирішити ці проблеми! За допомогою інноваційних методів лікування в ортодонтії можна повністю виправити неправильний прикус і позбавитися всіх описаних вище проблем пацієнта. Запишіться на прийом до стоматології Smart Clinic вже зараз!

Ортодонтическое лечение в Запорожье
Коли потрібно звернутися до лікаря-ортодонта

Перший раз дитину до лікаря-ортодонту треба показати у 6-7 років, у цьому віці ми вже можемо діагностувати безліч патологій та своєчасно з ними боротися. На первинну консультацію обов’язково треба принести ОПТГ (панорамний знімок), на ньому ми можемо спостерігати кількість та розташування зачатків постійних зубів.

Лікар-ортодонт у Запоріжжі оглянув дитину, може попросити вас відвідувати його через кожні 6-12 місяців в залежності від ситуації. І надалі потрібно відвідувати лікаря до 13-14 років, до завершення зростання кістки та прорізування всіх постійних зубів.

дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)

сильна скупченість зубів та частий карієс

порушення функцій ШКТ внаслідок проблем із прикусом

нерівномірна
прання зубів

порушення мови

неприродна форма зубів

сильна асиметрія обличчя

Способи лікування ортодонтичних проблем

Кожна ситуація є індивідуальною! Лікар проводить повне обстеження і далі обговорюються способи лікування,
відповідні саме вашій ситуації.

Лікарі-ортодонти у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Євген Сергійович

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи – 10 років.

Бєлік Тетяна Григорівна

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи – 10 років.

Записатися на прийом
Часті питання (F.A.Q.)

Елайнери чудово підходять для тих, у кого криві зуби, скупченість зубів, проміжки між зубами, а також надмірний прикус, відкритий чи перехресний прикус. Якщо у вас є ортодонтичні проблеми, крім перерахованих вище, поговоріть зі стоматологом про те, що може бути найкращим варіантом для вас.

Так, брекети точно вирівняють ваші зуби. Але треба завжди бути готовим до рецидиву. Тому після того, як брекети знімуть, щоб зуби не з’їхалися назад, пацієнту встановлюють ретейнери. Це тонкий непомітний дріт на задній поверхні зубів, що не дає їм повернутися на звичне місце. Комусь ретейнери встановлюють на все життя, а комусь на кілька місяців.

Ортодонти та стоматологи сходяться на думці, що найкращий вік для випрямлення зубів за допомогою брекетів – від 10 до 14 років. Хоча брекети можуть бути встановлені практично в будь-якому віці, вищевказаний діапазон є оптимальним часом для встановлення цього пристрою на зуби. Але варто пам’ятати, що перший візит до ортодонту має бути приблизно 6 років – коли з’являються постійні зуби.

Для початку вам потрібно почистити зуби так само, як це робили без брекетів. Ось невелика довідка про те, як правильно чистити зуби:

1. Промийте зубну щітку та нанесіть зубну пасту.
2. Розташуйте зубну щітку під кутом 45 градусів до ясен, а потім до верхньої та нижньої частини брекетів.
3. Акуратно проведіть щіткою короткими круговими рухами по зубах та брекетах.
4. Очищуйте передні, задні та жувальні поверхні всіх зубів.
5. Чистіть зуби ретельно та методично протягом не менше двох хвилин: Це 30 секунд на кожен “квадрант”.
6. Не забудьте почистити язик, щоб видалити бактерії та зберегти свіжість дихання.

Після того, як ви виконали ці дії, настав час використовувати міжзубний йоржик (його можна придбати у ортодонта або в аптеці) для чищення міжзубних проміжків. Міжзубні йоржики формою нагадують маленьку пляшкову щітку, що дозволяє легко проникати у важкодоступні місця.

Підготовка

Для тих, у кого задні зуби розташовані близько один до одного, ортодонт протягом тижня перед встановленням брекетів поміщає між ними гумові стрічки або розпірки. Це робиться для того, щоб створити достатній простір для прилягання стрічок до задніх зубів. Недоліком цього способу є те, що він викликає болючість задніх зубів та щелепи, коли зуби зміщуються, щоб створити простір для розпірок.

Прикріплення брекетів

Клей/сполучний цемент наноситься на центр кожного зуба. Потім стоматолог присвітить на зуби синім світлом, щоб клей закріпився. Нарешті, центр зуба встановлюється брекет. Клей викликає неприємні відчуття, але він абсолютно нешкідливий.

Установка стрічок

Щоб утримати дужки, на задні моляри надягають металеві стрічки. Стрічка має бути правильного розміру, щоб відповідати зубу. Ортодонт наносить клей на стрічку. Під впливом синього світла клей застигає, і стрічка надівається на моляри. При установці може виникнути відчуття посмикування. Якщо це так, повідомте про це ортодонту, щоб він відрегулював та зробив це комфортним.

Додавання дугоподібних дротів

Коли брекети та стрічки встановлені, ортодонт приєднує до них арковий дріт. Для цього навколо кожного брекету намотується невелика гумка, щоб закріпити дріт дома. Для гумок ви можете вибрати колір на свій смак. Останній крок – обрізання кінців дугоподібного дроту, щоб він не торкався ясен або задньої стінки рота.

Фотогалерея