Протезування зубів у Запоріжжі

Протезування зубів Запоріжжя. Відновлення зубного ряду. Зміна форми, кольору або розташування з зуба за допомогою вінірів, протезів або коронок.
Інноваційний підхід до зубного протезування ефективно допоможе вирішити проблеми втрати, зубів, або зробити усмішку більш привабливою.

Протезування зубів у Запоріжжі

Протезування зубів допоможе вам усунути та відновити всі дефекти цілісності зубо-щелепної системи. Команда кваліфікованих фахівців Smart Clinic займеться лікуванням після повного обстеження.

Сучасний інноваційний підхід до лікування в ортопедії дозволяє вирішувати навіть найскладніші випадки, подивившись наші результати – ви точно будете впевнені в правильності вибору клініки! Ми використовуємо різні конструкції для протезування зубів: цирконієві, металокерамічні та безметалові апарати.

Які будуть використовуватися у вашому лікуванні, детальніше розповість стоматолог-ортопед на консультації!

Протезирование зубов в Запорожье
види протезування зубів

Ми пропонуємо 7 видів зубного протезування. Під кожен випадок вибирається свій вид протезу, тому перед початком лікування проводитися діагностичне обстеження. Після цього лікар приймає рішення з протезування і обговорює його з Вами!

 1. Коронки на імпланті з керамічного або металокерамічного матеріалу.
 2. Протезування на імплантатах при адентії у фронтальному та бічному ділянках, за відсутності всіх зубів – незнімне протезування на імплантах.
 1. За допомогою культових вкладок та скловолоконних штифтів проводиться відновлення та армування зубів під коронку.
 2. При значній мірі руйнування покриття зубів непрямими реставраціями: металокерамічними коронками; керамічними коронками або прес керамікою (E-max), цирконієвими коронками, керамічними вкладками.
 3. При тривалому лікуванні – виготовлення тимчасових коронок та зубів.
 1. Для закриття щілин між зубами, зміни кольору, зміни розмірів та форм передніх зубів виготовляються цільнокерамічні вініри.
 1. При повній або частковій адентії з опорою на зуби та імпланти – незнімні конструкції (апарати): металокерамічні мости або цирконієві мости.
 1. Використовується альтернатива мостоподібного протезування без обробки опорних зубів – Меріленд міст. Кріпиться протез за допомогою тоненьких пластин на опорні зуби з внутрішньої частини ротової порожнини. Майже непомітний.
 1. На зубах, що залишилися, використовуються бюгельні протези із замковою фіксацією.
 2. При значній атрофії ясен для стійкості фіксації використовуються повні знімні протези з фіксацією на двох або чотирьох
 1. За допомогою внутрішньокореневих штифтів.
 2. При патології прикусу та скронево-нижньощелепного суглоба використовують капи та шини.
Ортопедичне лікування

Кожна ситуація є індивідуальною! Лікар проводить повне обстеження і далі обговорюються способи лікування,
відповідні саме вашій ситуації.

Етапи протезування зубів у Запоріжжі у нашій клініці:

Лікар-ортопед проводить діагностичне обстеження

Підготовка ротової порожнини пацієнта до протезування зубів

Зняття зліпків, виготовлення та встановлення тимчасових коронок

Установка постійного зубного протезу

Лікарі-ортопеди в Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлія В'ячеславівна

Стоматолог-ортопед

Стаж роботи – 9 років

Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Дерезенко Пилип Миколайович

Стоматолог-ортопед

Стаж роботи – 6 років

Записатися на прийом
Часті питання (F.A.Q.)

Найкраще лікування для ваших зубів залежить від ступеня усунення. Вініри можуть бути альтернативою брекетам у легких випадках або для тих, хто просто хоче косметичних змін. Брекети можуть краще підійти для помірного чи сильного усунення, чи структурних проблем.

Однією з найпоширеніших причин є наліт на зубах. Наліт з часом стає твердим і перетворюється на зубний камінь, який важко видалити ручним чищенням зубів і потрібне професійне чищення зубів. Згодом цей камінь призводить до розхитування зубів, оскільки опорна структура зубів поступово зменшується та погіршується їхній стан. Іншими причинами рухливості зубів може бути травматичний прикус у результаті неправильного вирівнювання зубів, що призводить до постійної травми пародонту зубів. Також рухливими зуби стають через такі звички, як скрегіт зубами, неусвідомлене стискання та жування зубів, а також бруксизм.

1. Металеві коронки дуже міцні і прослужать найдовше інших матеріалів. Недоліком цього коронок є те, що вони можуть пошкодити навколишні зуби. Крім того, метал погано поєднується із природною усмішкою. З цієї причини металеві коронки зазвичай використовуються тільки для задніх зубів та молярів, де вони не будуть видно.

2. Фантастичним варіантом для людей, у яких може бути алергія на метал, є керамічні або фарфорові коронки. Вони не містять металу і виглядають найприродніше. У порівнянні з металевими коронками, цей варіант не так довговічний і може бути схильний до сколів або тріщин з часом. Крім того, керамічні або фарфорові коронки є одним з найдорожчих варіантів.

3. Відмінною альтернативою і металу, і фарфору є їхнє поєднання. Єдиним недоліком цього коронок є те, що згодом крізь фарфор може почати проступати колір металу.

Якщо ви думаєте, що у вас тріснув або зламався зуб, прополощіть рот теплою водою і прикладіть холодний компрес до зовнішньої сторони щоки, щоб запобігти набряку.

Протизапальні болезаспокійливі засоби, такі як ібупрофен, можуть зменшити набряк та біль. І якнайшвидше запишіться на прийом до стоматолога.

Операція з відновлення цілісності зубного ряду включає хірургічне втручання. Імплантат вживлюється у кістку, приживлення триває від трьох до шести місяців – все індивідуально. Цей метод є найбільш ефективним та довгостроковим способом оновлення зубів. Імовірність відторгнення штучної конструкції значно нижча і становить лише 1-2%.

До найпоширеніших причин відторгнення зубних імплантатів відносяться:

1. Бактеріальна інфекція.
2. Передчасне навантаження. Іноді стоматолог чи пацієнт поспішають встановити зубний протез на імплантат.
3. Недостатня підтримка кісткової тканини.
4. Бруксизм.

Фотогалерея