Відбілювання зубів у Запоріжжі

Кожна людина мріє про білу усмішку! Ми втілюємо мрії у реальність!
Красива посмішка дозволяє вам почуватися впевнено у будь-якій ситуації. Відбілювання зубів у Запоріжжі в Smart Clinic.

Як відбілюють зуби у Smart Clinic?

Естетично красива усмішка – це білі зуби! Як же зробити так, щоб вони стали ще світлішими і привабливішими? Існує багато факторів, які негативно впливають на емаль зуба, тим самим викликаючи його потемніння. Продукти та напої, що містять барвники, куріння, вікові зміни – все це шкодить вашій емалі!

Наша клініка пропонує послуги з ефективного відбілювання зубів! За допомогою інноваційних методів в естетичній стоматології, ви можете отримати результат за найкоротші терміни!

До вашого вибору є кілька способів відбілювання зубів як самостійно вдома під керівництвом спеціаліста, так і пройшовши курс лікування у нас у клініці.

Відбілювання зубів у Запоріжжі проводить кваліфікований спеціаліст. Технології сертифіковані та пройшли клінічні випробування! Запишіться на відбілювання зубів у Smart Clinic зараз!

Отбеливание зубов в Запорожье
Показання та протипоказання

Естетична незадоволеність кольором зубів – головне показання до процедури відбілювання! Перед тим, як проводити процедуру, потрібен консультаційний прийом до стоматолога, щоб з’ясувати всі показання та протипоказання.

Перед процедурою відбілювання проводиться професійне чищення ротової порожнини для отримання максимального результату.

Після відбілювання зубів протягом 24 годин рекомендовано дотримуватись «безбарвної дієти», потрібно виключити напої та продукти, які можуть офарбити емаль зуба. Наприклад, кава, соки, червоне вино, шоколад, ягоди, та куріння.

Ефект після процедури зберігається назавжди! А все тому, що ми використовуємо лише найкращі матеріали для відбілювання зубів. Гель проникає в емаль настільки глибоко, що новий колір ваших зубів – це Ваш постійний колір! Зуби можуть трохи жовтіти від багатьох факторів (екологія, їжа, шкідливі звички), але для цього достатньо щороку проводити професійну гігієну ротової порожнини!

Не рекомендовано проводити процедуру відбілювання:

При вагітності та годуванні груддю

Пацієнтам віком до 19 років

При активованій брекет системі

Алергічні реакції на компоненти для відбілювання

Переваги відбілювання зубів

Перед процедурою відбілювання існуючі тріщини емалі наповнюються гелем і завдяки цьому після процедури не з’являється сильна чутливість до холодного (на вулиці, або пиття напоїв).

Можливість освітлення зубів від 5 до 8 тонів дозволяє досягти бажаних результатів, і насолодитися прекрасною білою усмішкою! Процедура не ушкоджує структуру емалі та навколишні тканини.

Стоматолог-естетист у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлія В'ячеславівна

Стоматолог-естетист

Стаж роботи – 9 років.

Записатися на прийом
Часті питання (F.A.Q.)

Відбілювання може скористатися практично кожен, але слід розуміти, що кількість процедур у кожному конкретному випадку буде різним. Найбільшу користь від відбілювання зубів отримають любителі чаю та кави, тютюнопаління, а також ті, у кого плями з’явилися через харчові звички. Ці плями виглядають жовтішими, іноді жовто-коричневими.

При відновленні посмішки можливий один із цих етапів або відразу кілька:

– Повна реконструкція ротової порожнини складається з декількох потенційних частин. Ви можете отримати зубні коронки, вкладки в зуби, накладки на зуби, мости між зубами та пломби, щоб зробити ваші зуби цілими – це лише основні варіанти.

– Імплантація зубів – це більш серйозна процедура. Вона полягає насамперед у заміні всього зуба. Замінюється кожна частина зуба, від кореня, з’єднаного з щелепою до коронки, яка з’єднується з іншими зубами у вашому прикусі.

– Якщо прикус порушений, це може спричинити головний біль і зробити пережовування будь-якої їжі болючим. Нейром’язова стоматологія та лікування скронево-нижньощелепного суглоба (СННС) вирішують проблеми з прикусом, пов’язані з суглобом або нервами. Це, мабуть, найскладніші та делікатні частини реконструкції всього рота.

– Лікування бруксизму пов’язане зі скреготом зубів. Як і все інше, зуби, які скрегочуть один про одного, відносно швидко зношуються. Вирішивши цю проблему, ви зменшите ймовірність того, що ваші зуби стануть неправильною формою або пошкодяться, що дозволить провести косметичні роботи, щоб ваша усмішка виглядала чудово. Крім того, скрегіт зубами ночами може викликати сильні головні болі вранці.

– Косметична стоматологія лише частково пов’язана зі здоров’ям ротової порожнини і більшою мірою стосується вашого зовнішнього вигляду. Вона може включати відбілювання зубів, бондинг, реконтурування ясен та встановлення фарфорових вінірів на видимі частини зубів. Косметична стоматологія, як правило, є останнім етапом реконструкції усієї порожнини рота.

Хотілося б відзначити кілька продуктів харчування які 100% псують білизну зубів:

▪️ чай (і не важливо зелений, чорний чи білий)
▪️ кави;
▪️ червоне вино;
▪️ ягоди (особливо з темно-синім пігментом) та такі овочі, як буряк;
▪️ продукти з яскравими харчовими барвниками.

Все це безумовно вороги реставрацій та білизни натуральних зубів. Що ми рекомендуємо любителям таких продуктів – кава, чай та інші такі напої п’ємо через трубочку, а якщо з’їли чогось із барвником, то відразу чистіть зуби або полощіть ротову порожнину великою кількістю води.

▪️ Газування є однією з основних причин карієсу у всьому західному світі. Кислоти, що містяться в безалкогольних напоях, розм’якшують зубну емаль, що призводить до утворення карієсу. Вживання всього одного газування на день може завдати значної шкоди зубам як у дорослих, так і у дітей.

▪️ Одна з найпоширеніших звичок серед багатьох людей – гризти олівці та ручки. У багатьох людей ця звичка розвивається в ранньому дитинстві, а деякі навіть не усвідомлюють, що це роблять.

▪️ Використання зубів як відкривачок, ножиць або щипців – правильний спосіб пошкодити зуби. Щоразу, коли ви використовуєте зуби, щоб розірвати упаковку, відкрити пляшку або розламати щось на частини, ви збільшуєте ризик серйозного пошкодження емалі та коріння зубів.

▪️ Кусання нігтів не тільки підвищує ризик потрапляння в організм великої кількості шкідливих бактерій, але й може призвести до сколів та тріщин на зубах. Тиск, який чиниться при обкушуванні нігтів, може розхитати зуби, а твердість нігтя може викликати розтріскування зубів.

Хоча перекис водню безпечний для використання в невеликих дозах, багато наборів для домашнього відбілювання зубів містять більше 0,1%, що може викликати опік м’яких тканин ротової порожнини, підвищити чутливість зубів і, в крайніх випадках, призвести до незворотної рецесії ясен.

Фотогалерея