Стоматолог у Запоріжжі

Лікуванням зубного болю займається стоматолог-терапевт у Запоріжжі. Якщо у вас з’явився зубний біль, скоріше зверніться до лікаря.
Своєчасна консультація може зберегти ваші зуби здоровими!

Послуги стоматологічної терапії:
Лікування зубів під мікроскопом
Лікування карієсу
Лікування кореневих каналів
Лікування пульпіту

Стоматолог у Запоріжжі - лікування зубів

Вчасно розпочате лікування може полегшити ситуацію та зберегти ваші зуби. Як відомо, одне з найпоширеніших захворювань — це карієс та його ускладнення, такі як: періодонтит та пульпіт. При цих захворюваннях відбувається процес корозії зуба, він темніє і покривається темною плямою. Накопичені на зубах мікроби і є причиною цієї патології, в результаті руйнує емаль і дентин.

Причини захворювання зубів:
  1. недотримання
  2. правильного харчування;
  3. відсутність регулярної гігієни ротової порожнини;
  4. скупченість зубів;
  5. неправильний прикус;
  6. серцево-судинні, ендокринні та інші хронічні захворювання;
  7. проблеми з імунітетом;
  8. стреси;
  9. куріння;
  10. незадовільна якість стоматологічного лікування тощо.
Стоматолог-терапевт в Запорожье
Чи часто потрібно відвідувати стоматолога-терапевта?

Пацієнт не відчуває болю на ранніх стадіях розвитку карієсу та інших захворювань ротової порожнини, при подальшому розвитку хвороби зуб реагує на подразники, спричиняючи сильний дискомфорт. Це і стає першою нагодою звернутися до лікаря.

Лікування буде тривалішим, якщо на той час у зубі утворилася велика порожнина.

Стоматолога у Запоріжжі необхідно відвідувати не рідше 2 разів на рік, щоб проблеми ротової порожнини можна було виявити своєчасно та розпочати негайне лікування. Лікарі рекомендують проходити діагностичне обстеження та професійне чищення у клініці кожні 6 місяців.

Виявити проблему на початковому етапі та ефективно вилікувати її допоможуть саме ці процедури, також чищення є гарною профілактикою зубних захворювань та відкладень. Записатися на прийом у Smart Clinic можна зараз!

Як проходить лікування у Smart Clinic?

Лікар проводить діагностичне обстеження і ставить попередній діагноз.

Розробляється унікальний план лікування, у разі потреби проводиться знімок зубів.

Ми виконуємо курс лікування до вирішення всіх проблем пацієнта.

Стоматолог-терапевт у Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Дерезенко Пилип Миколайович

Стоматолог-терапевт

Стаж роботи – 6 років.

Записатися на прийом
Часті питання (F.A.Q.)

Если вы будете ждать, пока начнете чувствовать боль, то в конечном итоге вам придется прибегнуть к хирургическому вмешательству, такому как лечение корневых каналов или удаление зуба. Чтобы не страдать от сильной зубной боли и не проходить инвазивную и дорогостоящую стоматологическую процедуру, лечите кариес сразу же после его появления.

Молочные зубы хоть и временные, но их непостоянство не означает, что они не важны. Дети с кариесом на молочных зубах сталкиваются с проблемами здоровья полости рта сейчас, а также в будущем, когда они станут взрослыми.
Кариес может быстро перерасти в очень большие кариозные полости и привести к необходимости установки детских корневых каналов и коронок. При отсутствии лечения это может привести к развитию зубных инфекций, вызывающих боль и отек.

Современные брекеты не обхватывают зубы, а приклеиваются к передней части. Это оставляет свободную поверхность для проведения стоматологических работ, если это необходимо. В зависимости от зуба, некоторые пломбы можно поставить, не снимая брекеты.

Кровоточивость десен может быть признаком плохой гигиены зубов. Десны воспаляются и кровоточат, когда вдоль линии десен скапливается зубной налет. Зубной налет – это липкая пленка, содержащая бактерии, которая покрывает зубы и десны. Если вы не чистите зубы или не пользуетесь зубной нитью, бактерии могут распространиться и вызвать кариес или заболевание десен.

Чистка зубов:

– Поместите зубную щетку под углом 45 градусов к деснам.

– Осторожно двигайте щетку вперед-назад короткими (на ширину зуба) движениями.

– Чистите внешние поверхности зубов, внутренние поверхности зубов и жевательные поверхности зубов.

– Используйте кончик щетки для чистки внутренних поверхностей передних зубов, мягкими движениями вверх-вниз.

– Почистите язык, чтобы удалить бактерии и освежить дыхание.

Использование зубной нити:

– Отрежьте примерно 20 сантиметров зубной нити и намотайте ее на средние пальцы каждой руки. Крепко зажмите зубную нить между большими и указательными пальцами.

– Проведите зубную нить между зубами легкими втирающими движениями.

– Когда нить достигнет линии десен, изогните ее в форме буквы “С” напротив одного зуба. Аккуратно введите ее в пространство между десной и зубом.

– Верните зубную нить к месту контакта между зубами и проведите ею вверх или вниз с другой стороны, подгоняя нить под форму зуба.

– Плотно прижмите зубную нить к зубу. Аккуратно потрите боковую поверхность зуба, перемещая нить от десны движениями вверх-вниз.

– Повторите этот метод на остальных зубах.

Фотогалерея