Протезування цирконієвими коронками

Протезування цирконієвих коронок – це популярна процедура тимчасового відновлення зубів. Вона закриває сильний карієс, погану зміну кольору та переломи на природних зубних фрагментах.

Протезування цирконієвими коронками в Запоріжжі

Зубна цирконієва коронка – це популярна процедура тимчасового відновлення зубів. Вона закриває сильний карієс, погану зміну кольору та переломи на природних зубних фрагментах. Існує безліч матеріалів для коригувальних стоматологічних процедур. Найбільш поширеними є метали, фарфор, смола та кераміка. Популярність діоксиду цирконію зростає завдяки його численним підтвердженим перевагам.

Це матеріал, близький до металу за міцністю та довговічністю, а до кераміки – з естетики. Серед різноманітності сучасних технологій протезування аналогів діоксиду цирконію немає. За допомогою цього методу можна відновити як один втрачений зуб, так і цілий зубний міст із кріпленням до природних опорних зубів або імплантатів.

Докладніше Вам розповість лікар-ортопед на консультації у стоматології Smart Clinic.

Протезирование циркониевыми коронками - Smart Clinic

Переваги та недоліки цирконієвих коронок

Плюси вибору зубних імплантатів із цирконію.

Вони гіпоалергенні

Якщо у вас з'явиться чутливість або алергія на титан, ви не просто відчуєте свербіння та запалення. Ви можете втратити свій імплантат. На щастя, діоксид цирконію є гіпоалергенним матеріалом. Це означає, що після операції у вас не буде побічних ефектів.

Цирконій стійкий до корозії

Діоксид цирконію не іржавіє. Він біоінертен, що означає, що він не мігрувати в інші частини вашого тіла. З іншого боку, доведено, що титан іржавіє у вологому середовищі. Рот – це дуже вологе середовище. Сусідні матеріали та деякі зубні пасти можуть навіть провокувати прискорену корозію титану.

Цирконієві імплантати дуже міцні

Цирконій дуже міцний і не піддається тиску. Саме тому він є чудовим матеріалом для зубних імплантатів. Ваші зуби повинні витримувати величезну силу щелепних м'язів, коли ви їсте. І зуби з діоксиду цирконію також відповідають цій силі.

Інтеграція з кісткою

Від того, наскільки добре імплантат з'єднується з кісткою, може залежати успіх операції імплантації зубів. Якщо кістка відкидає імплантат, можуть виникнути ускладнення. На щастя, діоксид цирконію має добрі показники інтеграції. Навіть м'які тканини навколо імплантату краще приживаються із діоксидом цирконію порівняно з титаном.

Цирконій допомагає впоратися зі скупченням зубного нальоту

Кераміка має дуже гладку поверхню. А зубний наліт насилу тримається без зламів та щілин. З іншого боку, цирконій має неполярну структуру. Це означає, що бактерії з меншою ймовірністю прилипнуть до нього. Цирконієві імплантати ведуть до більш чистої та здорової гігієни ротової порожнини.

Уникайте металевого присмаку за допомогою цирконієвих зубних імплантатів

Титановий імплантат можна не лише відчути. Ви також можете відчути його смак. Через свою корозію металева особливість титану – не найприємніше рішення для імплантатів. З іншого боку, цирконій не має смаку.

Швидший час загоєння

Цирконій не є металом, тому не проводить тепло. Це краще для ваших ясен, особливо в період загоєння.

Естетична перевага

Титанові імплантати часто викликають знебарвлення ясен. Срібло металу забарвлює ясна, і це добре помітно. Особливо якщо імплантат знаходиться у зоні посмішки. З білим і некорродуючим матеріалом цирконію це не проблема!

Мінуси вибору зубних імплантатів із діоксиду цирконію.

Одним із найбільших недоліків вибору цирконієвих зубних імплантатів є низькотемпературна деградація у міру старіння виробу. Це потенційно може призвести до погіршення механічних властивостей матеріалу, зниження міцності, щільності та жорсткості матеріалу.

Незважаючи на міцність та дбайливе ставлення до інших зубів, коронки з діоксиду цирконію мають кілька недоліків. Сам по собі матеріал нелегко підібрати до справжніх зубів. Щоб надати йому більш природного вигляду, необхідно покрити його іншими сумішами матеріалів.

Показання та протипоказання до протезування

Показання:

Противопоказания:

Як відбувається процес протезування зубів?

Установка цирконієвих імплантатів включає наступні етапи:

Термін служби цирконієвих коронок

Більшість зубних коронок при дбайливому поводженні служать від п’яти до п’ятнадцяти років. Їх довговічність залежить від гігієни ротової порожнини, а також від інших особистих звичок. Наприклад, якщо ви скреготіте зубами уві сні, заміна може знадобитися вам швидше, ніж тим, хто цього не робить. До інших практик, які можуть скоротити термін служби цирконієвої коронки, належать:

Правильний догляд за цирконієвими коронками

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб продовжити термін служби вашої нової коронки. Цирконій не зазнає корозії через керамічний матеріал, тому вона може прослужити кілька років. Хоча вона не схильна до карієсу, найкраще чистити її і ваші природні зуби не менше двох разів на день, використовуючи зубну щітку з м’якою щетиною та неабразивну зубну пасту. При кожному чищенні чистіть всі поверхні зубів та коронки не менше 2 хвилин.

Не забувайте користуватися зубною ниткою між кожним зубом та навколо основи коронки щовечора перед сном. Щоб ще більше зменшити кількість шкідливих бактерій, які згодом можуть проникнути під коронку, використовуйте антибактеріальний або протимікробний ополіскувач для рота.

Хоча коронки довговічні, вони можуть зламатися або розхитатися. Щоб знизити ризик пошкодження, найкраще уникати жування занадто твердої або липкої їжі.

Врятуйте свою усмішку сьогодні!

Якщо у вас пошкоджений зуб або він має не дуже приємний вигляд, коронка з діоксиду цирконію може стати для вас рішенням. Зв’яжіться з нашою клінікою, щоб записатися на консультацію.

Лікарі-ортопеди в Smart Clinic
Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Головко Юлія В'ячеславівна

Стоматолог-ортопед

Стаж роботи – 9 років

Стоматология Smart Clinic в Запорожье
Дерезенко Пилип Миколайович

Стоматолог-ортопед

Стаж роботи – 6 років

Записатися на прийом
Фотогалерея